Gümüşhane'de Burs veren Kurum ve Vakıflar > Burak ALTIPARMAK
anasayfa / Eğitim / Burs Veren Vakıflar / Gümüşhane’de Burs veren Kurum ve Vakıflar

Gümüşhane’de Burs veren Kurum ve Vakıflar

Gümüşhane’de burs verem kurum ve kuruluşların detaylı listesini ve adreslerini aşağıdaki listede bulabilirsiniz. Gümüşhane’de burs veren vakıflar Gümüşhane’de öğrencilik yapan veya Gümüşhane’de öğrenci olup farklı şehirlerde öğrenim gören öğrencilere yönelik burs verme hizmeti bulunmaktadır.
Gümüşhane’de burs veren vakıf ve dernekler genellikle, transkript ya da öğrenci belgesi ile bizzat başvuru yapanların başvurularını kabul etmektedir.
Bunun haricinde diğer illerdeki burs veren vakıflara sitemiz üzerinden arama yaparak ulaşabilirsiniz.

Gümüşhane’de Üniversite Öğrencilerine Burs Veren Kurum ve Kuruluşlar

Gümüşhane’de Üniversitelerin açılmasıyla yeni bir eğitim öğretim yılı olan 2017 2018 yılı için burs veren vakıf ve dernekler de verecekleri burs miktarlarını ve koşullarını açıklamaya başladı.

Maddi durumu iyi olmayan öğrenciler vakıfların vermiş olduğu karşılıksız burs imkanından yararlanmak isteyebilir. Gümüşhane’de bulunan burs veren vakıflar, ortalama 150 TL, 400 TL arasında burs vermektedir.
Aşağıda yer alan tablo Vakıflar Genel Müdürlüğü sitesinden alınmış olup, Burs Veren Vakıflar adı altında listelenmektedir. Eğer bir yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız lütfen bize ulaşarak yanlışlığın giderilmesi talebinde bulununuz. Önemli bir not olarak da bu listede yer alan vakıflar güncel bir liste olmayabilir. Bu yüzden 15 Temmuz Darbe girişiminde bulunan hain fetullah gülen’in etkisinde olan,vakıflar varsa bu listeden http://www.vgm.gov.tr/ sitesi çıkarmadıysa, bize bildirirseniz, bizde listemizden kaldırmak isteriz.
15 Temmuz şehitlerimizin Ruhu Şad olsun.
23 Temmuz 2016 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan 667 sayılı Kanun Hükmünde Kararname ile 81 ildeki tam 1125 yasaklı vakıf listesine buradan ulaşabilirsiniz.

İllere Göre Burs Veren Vakıflar İli

SıraVakıf AdıAdresiİl
İlçe
 
1AHMED ZİYAÜDDİN GÜMÜŞHANEVİ VAKFIKUŞAKKAYA MATBAASIGÜMÜŞHANE
MERKEZ
2GÜMÜŞHANELİLER VE GÜMÜŞHANEYİ SEVENLER HİZMET VAKFICUMHURİYET CAD.GÜMÜŞHANE
MERKEZ
3KELKİT KÜLTÜR EĞİTİM VAKFIGÜZEL SOKAKGÜMÜŞHANE
KELKİT
4KÖSE EĞİTİM SAĞLIK VE SOSYAL YARDIMLAŞMA VAKFI (KÖSEV)M.OLTAN SUNGURLU CADDESİGÜMÜŞHANE
KÖSE
5SAN AİLE VAKFIHÜKÜMET CADDESİGÜMÜŞHANE
MERKEZ

 

Hakkında brkltprmk

Pozitif olun biraz eşşek sıpaları!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İzin verilmiyor!