Classipress Amp Kurulumu > Burak ALTIPARMAK
anasayfa / İnternet / Wordpress / Classipress Amp Kurulumu

Classipress Amp Kurulumu

Classipress Amp Kurulumu

WordPress sistemine sahip internet siteleri tarafından en çok kullanılan eklentiler arasında yer alan AMP for WordPress, hızlandırılmış mobil sayfalar özelliğinin hızlıca kullanılmasını sağlar. Binlerce kişi tarafından kullanılmakta olan eklentinin artıları bir hayli fazla denilebilir. Ayrıca AMP for WordPress kurulumu da bir o kadar basit ve etkili olacak şekilde gerçekleşir.

AMP açısından sıralanan özelliklerin saniyeler içerisinde kazanılmasını sağlayan AMP for WordPress, bu yönden bakıldığında zamandan tasarruf etmeyi mümkün hale getirir. Hızlıca yapılması gereken işlemleri gerçekleştirebilir ve akabinde sitenizin mobil görünüm desteği sunmasını sağlayabilirsiniz.

AMP for WordPress kurulumu ile gelen faydalar

200.000 kurulumu aşan sayısı ile ne denli başarılı bir eklenti olduğunu gözler önüne seren AMP for WordPress, internet sitenize değerli artılar kazandırır. Öncelikli olarak Google sıralamasında yükselme şansı yaratan AMP for WordPress kurulumu, bu neticede ziyaretçi sayısında artış yaşamayı da mümkün kılar. Mobile önem veren sitelere pozitif yönde yaklaşan Google, bu siteleri sonuç sayfasında yukarılarda göstermekten çekinmiyor.

Artan mobil internet kullanıcıları neticesinde bu yöne ağırlık vermeye başlayan Google, ayrıca etkileşim oranı yüksek bir kitle kazanmanızı da yardımcı olur. Tüm bu artı yöndeki özelliklerin yanı sıra AMP kurulumu ile elde edeceğiniz diğer başlıca faydalar şu şekildedir:

  • Mobil görünüm desteği neticesinde profesyonel marka imajı
  • Her yönden kolay görüntülenebilir internet sitesi
  • Classipress İlan Teması Uyumluluğu

AMP for WordPress kurulumu nasıl yapılır?

İşlem oldukça basit; WordPress yönetim paneli üzerinden eklenti sayfasına gitmeli, ardından karşınıza çıkan arama kutusuna AMP for WordPress yazmalı ve kur butonuna tıklamalısınız. Tüm bu basit doğrultular sonucunda kurulum işlemleri başlayacaktır.

İnternet hızınıza bağlı bir şekilde saniyeler içerisinde gerçekleşen AMP for WordPress kurulumu, sonuç sayfasında sizden belli başlı bilgiler girmenizi isteyebilir. Logo ve açıklama kısımlarının bulunduğu yerleri de eksiksiz ve doğru bir biçimde doldurduktan sonra AMP kurulum işlemleri tamamlanmış olacaktır. Eğer hızlandırılmış mobil sayfalar desteğini kontrol etmek için Google Search Console üzerinden kontrol işlemi gerçekleştirecekseniz kısa bir süre geçmesini bekleyin. Bazı durumlarda panel üzerinde bilgiler sıralanmayabiliyor.

Classipress Amp Kurulumu Tam Uyumlumu?

Classipress temalar için özel ayar yapılmadan malesef ilanlar ve kategoriler gözükmemektedir. Bu konuda aşağıda iletişim bilgileri bulunan web sitesinden ücretli teknik destek alabilirsiniz.

Dipnot: Amp Kurulumuyla ilgili uzman birinden destek almak isterseniz savas@port.com.tr mail adresinden veya info@seslichat.com Skype adresinden iletişim kurabilirsiniz.

Hakkında brkltprmk

Pozitif olun biraz eşşek sıpaları!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir