2018 AÖF Final Sınavı Yerleri > Burak ALTIPARMAK
Hata.Net.TR çözülmeyen sorununuz kalmasın
anasayfa / Video / 2018 AÖF Final Sınavı Yerleri

2018 AÖF Final Sınavı Yerleri

Anadolu Üniversitesi AÖF sonbahar süreci final imtihanlarına kısa bir süre kala öğrenciler, sınava girecekleri yeri merak ediyor. Peki, AÖF imtihan giriş belgesi yayılandı mı? 2018 AÖF final imtihan bölgeleri belli oldu mu? İşte AÖF final imtihanı hakkında merak edilenler…

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi ( AÖF) sonbahar süreci final sınavları yaklaşıyor. 2017-2018 eğitim öğretim yılı ilk dönem final imtihanlarına katılacak binlerce talebe web üstünden ‘AÖF imtihan giriş belgesi gösterildi mı’ sorusuna cevap aramaya başladı. Peki, 2018 AÖF imtihan giriş belgesi gösterildi mı? AÖF final imtihan bölgeleri belli oldu mu? İşte AÖF final imtihanı hakkında dört gözle beklenen her şey…

AÖF SINAV GİRİŞ BELGESİ! AÖF FİNAL SINAV YERLERİ 2018

Binlerce talebe 13-14 Ocak’ta 2017-2018 eğitim süreci AÖF final sınavına girecek. Sınava katılacak öğrenciler, AÖF imtihan giriş belgelerini merak ediyor. Sınava kısa bir süre kala açık öğretim üstünde okuyan öğrenciler web üstünde sorgularını hızlandırdı. Fakat AÖF imtihan giriş belgesi hemen hemen açıklanmadı. AÖF final imtihan giriş yerlerinin bugün içinde açıklanması planlanıyor.

Anadolu Üniversitesi tarafınca AÖF imtihan giriş bölgeleri belli olduğu an, haberimizin içeğinde anlık olarak güncellenecektir.

Giriş yapmak için Tıkla

SINAVA GİRMEK İÇİN GEREKLİ BELGELER

  • Fotoğraflı Imtihan Giriş Belgesi

  • Fotoğraflı ve Onaylı Kimlik Belgesi

Fotoğraflı, soğuk damgalı ve T.C. Kimlik Numaralı nüfus cüzdanı/Türkiye Cumhuriyeti kimlik kartı/Şimal Kıbrıs Türk Cumhuriyeti kimlik kartı, süresi g eçerli geçişlik, Türk vatandaşlığından izinle ayrılanlar ve bunların kanuni mirasçılarına ilişkin mavi kart, yurt haricinde meydana getirilen sınavlarda T.C. vatandaşları hariç başka bir ülkenin vatandaşları için o ülkeye ilişkin nüfus cüzdanı niteliğindeki resmi belge bu fakat çla kullanılabilir. Bunların dışındaki belgeler (sürücü belgesi, mesleki kimlik kartları vb.) sınava giriş için geçerli kimlik belgesi olarak kabul edilmez. Sınava giriş için lüzumlu bu iki belgeden biri bile eksi k olsa talebe sınava alınmaz.

Sınava giriş için lüzumlu bu iki belgeden biri bile tamamlanmamış olsa talebe sınava alınmaz.

SINAV SORU VE CEVAPLARI İLE SINAV SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

Öğrenciler , ilgili dönem yada geçmiş dönemlere ilişik imtihan ların sual ve cevaplarına ekampus.anadolu.edu.tr adresinden T.C. kimlik nu maraları ve şifreleriyle giriş yaparak ulaşabilirler.

Imtihan neticeleri, imtihan tarihinden itibaren ortalama 15 gün içinde açıklanmakta olup öğrencilerin adreslerine ek olarak postalanmamaktadır. Imtihan neticeleri aof.anadolu.edu.tr web sayfası talebe otomasyonundan öğrenilebilir.

AÖF MAZERET SINAVI YAPILACAK MI?

Imtihan giriş belgesinde belirtilen yer ve tarihte sınava girmeyen öğrenciler için başka bir yerde yada zamanda mazeret imtihanı açılmaz. Her ne sebeple olursa olsun imtihan hakkının saklı tutulması mümkün değildir.

Açıköğretim Fakültesi, 1982 senesinde kurulmuş olan ve Uzaktan eğitim metoduyla öğrencilerine hizmet veren, Anadolu üniversitesinin bir fakültesidir. Kendi ikamet etmiş olduğu ilde üniversite kazanamayıp değişik illerde okuma imkanı olmayan, hatta örgün olarak üniversite okumaya fırsatı olmayan Türk vatandaşlarının imdadına koşan bir sistemdir Açıköğretim. Tüm Türkiye’de hizmet veren açıköğretim fakültesi, bunun yanı sıra KKTC, Türkiye Cumhuriyetler ve Batı Avrupa’da da Türk yurttaşlarımıza hizmet sunmaktadır.

Hakkında brkltprmk

Pozitif olun biraz eşşek sıpaları!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İzin verilmiyor!